NEXUS AUTOMOTIVE UKRAINE

У грудні 2016 року Група компаній – лідерів в автомобільній галузі заснували нову компанію – ТзОВ «Нексус Автомотів Україна» для стимулювання розвитку бізнесу партнерів найбільшого закупівельно-торгового союзу Nexus  на території  України.

Новий союз Нексус Автомотів Україна (НАУ), створений для підвищення конкурентоспроможності компаній, що працюють на регіональному ринку дистрибуції запасних частин.

НАУ є регіональним представником глобальної групи закупівель NEXUS Automotive International (N!), що зараз присутня у 127 країнах.

Основною метою НАУ є створення додаткової вартості та можливостей щодо подальшого розвитку для наших членів у постачанні автомобільних деталей та в ланцюжку поставок.

Успішну діяльність НАУ впродовж цих років високо  оцінюють  на міжнародному рівні.

Ми надаємо значну увагу підтримці стратегічних ініціатив N! в Східноєвропейському регіоні, включаючи концепції розвитку станцій технічного обслуговування NEXUS!AUTO і NEXUS!TRUCK, а також навчальну платформу N!Academy, яка сприятиме консолідації обсягів закупівель у постачальників NEXUS.

Ми віримо, що посилена співпраця між членами та постачальниками надасть унікальні можливості для розвитку та підвищення конкурентоспроможності для всіх учасників проекту.

Переваги партнерства з НАУ:

  • НАУ – це повністю прозора і добре організована структура, створена для забезпечення більш якісних і ділових можливостей ключовим партнерам N! діяти на висококонкурентному ринку.
  • Великі можливості створити абсолютно новий рівень комунікації з потенційними постачальниками та налагодити ділові відносини з теперішніми постачальниками.
  • Можливість значно розширити спектр контактів з членами союзу з інших країн, таким чином, розширюючи сферу своїх можливостей з точки зору обміну досвідом, а також організації постачання продукції.
  • Доступ до нових знань та передових інструментів ведення бізнесу.
  • Актуальна інформація про нові розробки на ринку автозапчастин.
  • Спільне бачення бізнесу та всебічна підтримка для розвитку бізнесу
  • Фінансова стабільність та надійна репутація на ринку
  • Найкращі умови від постачальників для Партнерів спільноти
  • Комунікації з компаніями-дистриб`юторами запасних частин на світовому рівні.

Нашими партнерами уже стали провідні дистриб’ютори запчастин для легкових і вантажних автомобілів: “Авто Трейд Компані”, холдинг «AUTOFASTERA Truck Parts Group», компанія «Авто Стандард Груп (АСГ)», компанія “Бастіон” (ТОВ «Спецавтотехніка – М»), компанія «Strans».

Copied!