ПАРТНЕРИ

 

Компанія AVDtrade (ТОВ «АДВАНСЕД ДІСТРІБ’ЮШН») – це офіційний дистриб’ютор запчастин для легкового та легкого комерційного транспорту. 12-річний досвід в сфері автозапчастин та впорядкована транспортна логістика дають їм можливість доставляти запчастини з власних складів в найкоротші терміни.

Авто Стандард Груп (АСГ) – група компаній, що успішно здійснює діяльність на ринку автотоварів України понад 20 років. Завдяки команді кваліфікованих фахівців та великому практичному досвіду роботи, сьогодні група компаній АСГ є одним з найбільших дистриб’юторів автотоварів в Україні. АСГ співпрацює з понад 150 постачальниками і виробниками автотоварів із Європи, Азії, та України. В портфель входять такі групи товарів як оливи та автохімія, акумулятори, автозапчастини та аксесуари. Серед клієнтів АСГ є роздрібні торгові точки, торгові мережі, АЗС, СТО, АТП, промислові підприємства та оптові компанії. Зокрема, нашими покупцями є мережі ОККО, Укрнафта, WOG, Епіцентр, Ашан, та ін. Високі стандарти ведення бізнесу є невід’ємною частиною цілей і завдань, що ставить перед собою АСГ. Авто Стандард Груп належить до числа компаній динамічного розвитку, що вибрали для себе пріоритетом в роботі впровадження передових стандартів менеджменту, технологій складської роботи та транспортування вантажів.

Компанія AUTOFASTERA Ltd. почала свою діяльність в 1999 році. Безперервно розвиваючись, удосконалюючи стратегію і тактику ведення бізнесу, в 2003 році на базі компанії AUTOFASTERA Ltd. було створено комерційну структуру національного рівня – холдинг AUTOFASTERA Truck Parts Group, який зайняв статус національного оператора України по запчастинах на європейські вантажівки, причепи, напівпричепи, автобуси та іншу комерційну техніку, ставши сертифікованим дистриб’ютором європейських торгових марок Textar, AL-KO, Don, Optibelt, ECD, CEI, ContiTech, Dinex, DT Spare Parts, GoodYear, Elring, Emek, Febi, Haldex, Jost,  Optibelt,  Rockinger, Knorr-Bremse, Kongsberg, Kolbenschmidt, LASO, LUK, INA, FAG, Narva, Nissens, Weweler, Prokom,  Roufoss,Universal Components, US Air Spring, Vaden, Wabco, Mahle, SAF-Holland, PE та інших.

Компанія «Бастіон» ( ООО «Спецавтотехніка – М») є незалежним дистриб’ютором  запасних частин. З моменту свого заснування у 2000 році компанія дотримується принципів побудови довгострокових, відкритих, чесних, прозорих партнерських стосунків, як з постачальниками-виробниками, так і з покупцями. Стратегія розвитку базується на принципі послідовного руху компанії від одного етапу до іншого. На кожному з таких етапів розвитку ми досягали максимальних результатів і, вже накопичивши досвід, знання, навички і достатню структурно-матеріальну базу, переходили на інший рівень. Сьогодні «Бастіон» є одним з лідируючих постачальників-імпортерів автокомпонентів для автомобілів закордонного та вітчизняного виробництва на території України.

Компанія “Авто Трейд Компані” є незалежним дистриб’ютором запасних частин з 1995 року. Ми співпрацюємо з понад 800 клієнтами. Наш асортимент сформований відповідно до вимог і попиту на ринку. Поставляємо товари від 38 постачальників.

Компанія «Strans» – незалежний дистриб’ютор запасних частин з 2005 року. Відповідно до вимог ринку автокомплектуючих і попиту, що діє на ньому, компанія сформувала найбільш повний асортимент продукції для вантажівок, автобусів та іншої спецтехніки. Сьогодні його складають 64 групи товарів та понад 50000 найменувань запчастин. Для задоволення потреб автовласників та забезпечення максимально повного асортименту «Strans» співпрацює з більше ніж 100 постачальниками.
Компанія піклується про клієнтів і створює якнайкращі умови для вигідної співпраці. Звертаючись до «Strans» покупець може завжди розраховувати на:
• кваліфіковані консультації,
• оперативність надання інформації,
• готовність до будь-яких форс-мажорів.
Для зручності клієнтів «Strans» запроваджено власну кур’єрську службу, відкрито мережу магазинів по всій Україні та створено інтернет-магазин для замовлення продукції онлайн. Компанія «Strans» зробить все, щоб кожен клієнт отримав необхідні запчастини протягом 24 години!

Copied!