NEXUS АКАДЕМІЯ

 

УНІКАЛЬНИЙ ТА ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОЄКТ В АВТОМОБІЛЬНІЙ ІНДУСТРІЇ

NEXUS пропонує учасникам проєкту N! та їхнім дочірнім компаніям або майстерням серію спеціалізованих тренінгів

СЕМІНАРИ NEXUS ACADEMY ДЛЯ КЕРІВНИКІВ

Тренінг присвячено директорам та керівникам, що є учасниками проєкту N! Ці очні тренінги проводитимуться по черзі: один рік у Латинській Америці та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, інший рік – в одній із країн EMEA та Північної Америки.
Три повних дні навчання категорійному менеджменту, експертних знань в сфері якості оригінального обладнання та телематики, щоб бути більш конкурентоспроможними та краще підготовленими на висококонкурентних ринках, а також обмінюватися знаннями та передовим досвідом.

НАВЧАННЯ МЕНЕДЖЕРІВ В NEXUS ACADEMY

Цей блок складається з двох програм, що були спеціально розроблені для N! менеджерів середньої ланки:

  1. Платформа для очного та онлайн-навчання, яка розроблена у співпраці з EIPM та INBRASC, присвячена отриманню експертних знань у сфері закупівель. Мета полягає в тому, щоб поділитися досвідом і підвищити професійність N! менеджерів в цій темі.
  2. Підвищення експертних знань післяпродажного досвіду в категорійному менеджменті та обізнаності щодо якості оригінального обладнання з метою створення мережевих можливостей між NEXUS та його учасниками.

ШКОЛА ПІДГОТОВКИ ТРЕНЕРІВ В NEXUS ACADEMY SCHOOL

Присвячується технічним консультантам, що є членами проєкту N!, підготовка тренера – це технічна програма для очного навчання від NEXUS.
Ця програма розроблена для визначення, розвитку та посилення технічних знань і ноу-хау N! технічних консультантів по всьому світу. Крім того, це дозволяє N! технічним консультантам стати координаторами між майстернями та дистриб’юторами, а також діяти як внутрішній, так і зовнішній представник NEXUS та брендів NEXUS у цілому.

МАЙСТЕР-КЛАСИ ВІД NEXUS ACADEMY

Щоб гарантувати довіру до майстер-класів та підтримати план розвитку N!, NEXUS розробив очну програму від N! постачальників в реальній майстерні. Тут клієнти зможуть пройти найсучаснішу навчальну програму з ліній технічної продукції.

Крім того, ця програма пропонує інструмент онлайн-навчання, що складається з понад 750 модулів на 33 мовах.

 

Latest news

Copied!