TotalEnergies розпочинає нове партнерство з Nexus Automotive Ukraine!

 

TotalEnergies розпочинає нове партнерство з Nexus Automotive Ukraine!

 
Nexus Automotive Ukraine та компанія TotalEnergies офіційно підписали спонсорську угоду щодо співпраці з метою розвитку аутомотів індустрії в Україні.
Спільними зусиллями TotalEnergies та Nexus Automotive Ukraine планують вивести аутомотів сферу України на новий рівень розвитку. У першу чергу це стосується рівня обслуговування клієнтів, а також продуктового і технічного забезпечення СТО та магазинів NEXUS AUTO. Ці цілі дійсно є досяжними, адже створена у 1924 році у Франції, працюючи у понад 150 країнах, компанія TotalEnergies ставить сталий розвиток у всіх його аспектах в основу своїх проєктів та діяльності, щоб сприяти добробуту своїх клієнтів.
TotalEnergies як міжнародна компанія входить у четвірку найбільших нафтогазових компаній світу. Для учасників програми NEXUS AUTO компанія TotalEnergies пропонує найкраще – автомобільні оливи TotalEnergies | Quartz, а гарантією високого рівня продукції є результати чисельних випробувань, що проводились в лабораторіях з високоточним обладнанням, що дозволяє контролювати якість всіх ключових компонентів продукції.
Разом ми відкриємо нові можливості та перспективи для українського ринку післяпродажного обслуговування транспортних засобів!

Copied!