Stellantis та NEXUS Automotive International оголошують про стратегічне ділове партнерство, спрямоване на подальше стимулювання розвитку ринку запчастин та післяпродажного обслуговування на глобальному рівні

 

Stellantis та NEXUS Automotive International оголошують про стратегічне ділове партнерство, спрямоване на подальше стимулювання розвитку ринку запчастин та післяпродажного обслуговування на глобальному рівні

• Використовуючи сильні сторони обох компаній, Stellantis та NEXUS Automotive International SA укладають стратегічне глобальне партнерство, метою якого є створення висококонкурентної пропозиції на 360°, що об’єднує ринки запасних частин та післяпродажного обслуговування по всьому світу.
• Stellantis зміцнює свої позиції в ряді регіонів, доручаючи членам NEXUS послідовну роботу з усталеною моделлю дистрибуції в країнах. Водночас, NEXUS розширює свою спільноту за рахунок дистриб’юторських компаній, що знаходяться у власності Stellantis.
• Компанії мають намір розробити міжнародну структуру, призначену для стимулювання та збільшення глобальних продажів, використовуючи широку пропозицію продуктів і послуг Stellantis та ноу-хау NEXUS у сфері післяпродажного обслуговування в усьому світі.
Амстердам & Женева, 6 березня 2024 р. – Stellantis та NEXUS оголосили про своє стратегічне та інноваційне ділове партнерство. Партнерство має на меті подальший розвиток брендів післяпродажного обслуговування Stellantis, одночасно використовуючи встановлену глобальну дистриб’юторську присутність NEXUS для значного прискорення розвитку незалежного каналу післяпродажного обслуговування, починаючи з Північної Америки, Близького Сходу та Азійсько-Тихоокеанського регіону.
Члени NEXUS отримають доступ до 360° пропозиції продуктів та послуг Stellantis, які доповнюють їх поточний портфель, пропонуючи більш широкі та доступні рішення для глобальних клієнтів, відповідно до встановленої моделі дистрибуції в країнах (вибіркова дистрибуція, уповноважені дилери).
Ця трансформація від звичайного виробника автомобілів та лідера IAM до більш інноваційного та взаємовигідного партнерства відповідає ДНК та довгостроковим цілям як Stellantis, так і NEXUS. Мета Stellantis – “Очолити шлях, яким рухається світ”, пропонуючи чисті, безпечні та доступні рішення для мобільності, а також надаючи повний спектр запчастин та послуг для створення довічних відносин зі своїми клієнтами та водіями.
Як прискорювач зростання, N! має на меті формування ринку запасних частин для автомобілів завтрашнього дня та надання нових бізнес-можливостей своїм членам.
Це партнерство також дає можливість для подальшого вивчення взаємовигідної синергії. Це може включати глобальну консолідацію закупівель, проекти з діджиталізації, використання дистрибуції та комерційних ноу-хау обох компаній, а також рішення для мобільності та ініціативи з циркулярної економіки. Це підвищить стійкість їхньої бізнес-моделі. Це партнерство також значно розширює можливості клієнтів Stellantis та NEXUS, які будуть мати суто клієнтоорієнтований підхід.
“Ця угода є частиною глобальної ініціативи розвитку, яка повністю узгоджується з діяльністю наших авторизованих ремонтників мереж автосервісів Eurorepar Car Service. Використання спільноти NEXUS та 360° пропозиції продуктів Stellantis зміцнить наші позиції та посилить наше зростання відповідно до цілей нашого стратегічного плану Dare Forward 2030. Ми раді оголосити про ратифікацію цього партнерства з NEXUS, яке принесе користь обом нашим компаніям”. сказала Сільві ЛАЄК, старший віце-президент з глобальних продажів і маркетингу компанії Stellantis Parts and Services.
“Будучи провідною спільнотою АА у світі та маючи надзвичайно прогресивне мислення, нам вкрай важливо налагоджувати ділові відносини з провідними гравцями світового автомобільного ринку післяпродажного обслуговування. Формування плідного плану дій як для Stellantis, так і для NEXUS надає багато переваг нашим компаніям і допоможе нам створити ринок автозапчастин завтрашнього дня”, – сказав Гаель Ескрібе, генеральний директор NEXUS Automotive International.

Copied!