Раді повідомити, що починаючи із 2024 року компанія AVDtrade стала шостим повноцінним партнером NEXUS AUTOMOTIVE UKRAINE та рівним партнером NEXUS AUTOMOTIVE INTERNATIONAL!

 

AVDtrade в NEXUS AUTOMOTIVE UKRAINE

Компанія AVDtrade (ТОВ «АДВАНСЕД ДІСТРІБ’ЮШН») – це офіційний дистриб’ютор запчастин для легкового та легкого комерційного транспорту. 12-річний досвід в сфері автозапчастин та впорядкована транспортна логістика дають їм можливість доставляти запчастини з власних складів в найкоротші терміни.
Цікаво, що історія компанії почалася в 2003 році з відкриття невеликого регіонального роздрібного магазину. Стрімко розвиваючись, завойовуючи лояльність більшості клієнтів в регіоні, компанія в 2012 році виходить на інший рівень розвитку і ставить за мету стати національним дистриб’ютором автозапчастин. І сьогодні AVDtrade займає місце серед ТОП 15 найбільших дистриб’юторів автозапчастин в Україні.
AVDtrade сьогодні:

– 12 років досвіду на ринку автозапчастин
– офіційний дистриб’ютор провідних європейських виробників автозапчастин
– асортимент товарів на складах більше 65 000 найменувань
– оперативна доставка по всій Україні впродовж 1 дня
– злагоджена команда професіоналів своєї галузі
Вони зарекомендували себе надійним партнером як у відносинах з постачальниками, так і з покупцями, вдало поєднуючи європейський рівень підготовки, планування й співробітництва в усіх бізнес-процесах всередині компанії.
Кредо компанії – «AVDtrade – збираємо разом! Якісний ремонт починається з надійних запчастин!»
Вітаємо у нашій прогресивній команді NEXUS AUTOMOTIVE UKRAINE!

Copied!