02-03.11.2021 Nexus Automotive Ukraine провела 3-тю сесію Nexus Auto&Truck Virtual Forum 2021 в форматі онлайн

 

02-03.11.2021 Nexus Automotive Ukraine провела 3-тю сесію Nexus Auto&Truck Virtual Forum 2021 в форматі онлайн

З 2 по 3 листопада в форматі онлайн пройшла вже 3-тя зустріч Nexus Auto&Truck Virtual Forum за підтримки Nexus постачальника MANN+HUMMEL Filtration Technology Ukraine.
Відомі спікери автомотів-індустрії виступали з актуальними темами, були обговорені важливі питання розвитку Nexus спільноти в Україні. Модератором виступав директор Nexus Automotive Ukraine, Олександр Савич.
Загалом до заходу долучилися понад 80 учасників, серед яких були міжнародні Nexus постачальники, такі як Borg&Beck, Wolf Oil Corporation, Dinex, MANN+HUMMEL Filtration Technology Ukraine, також досвідом розвитку та цілями на майбутнє для Nexus Auto та Nexus Truck Партнерів поділилися колеги з Nexus Automotive International.
Серед присутніх були представники українських Nexus Auto, Nexus Auto Shop, Nexus Truck, Nexus Truck Shop, для яких це була чудова нагода отримати нові знання, необхідні для розвитку та підвищення ефективності власного бізнесу. Вже в цьому році мережа Nexus Ukraine буде включати 80 автомобільних сервісів та магазинів, а також 30 Nexus Truck Партнерів, які розміщені майже в кожній області країни.
Оскільки у конференції приймали участь спікери не лише з України, а й з інших країн, уся інформація транслювалася трьома мовами: українською, російською та англійською. Завдяки сучасним технологіям та можливостям інтернету, учасники форуму мали можливість познайомитись з яскравими презентаціями, інформативними відео лекторів та долучитися до інтерактиву.
За підсумками 2020 року, було проведено нагородження найкращих Партнерів NexusAuto, NexusShop та NexusTruck в Україні. Наприкінці другого дня, окрім цікавих виступів, на усіх учасників чекав розіграш цінних подарунків.
«Я вважаю, що наша перевага – це можливість вчитися та отримувати цінну інформацію. Знання підвищує наш загальний рівень конкурентоспроможності. Ринок швидко розвивається, кожен день ми стикаємось з новими завданнями, тому ми повинні ділитися досвідом, знаннями, думками, аби в майбутньому мати змогу прийняти правильні бізнес-рішення!» – Олександр Савич, директор Nexus Automotive Ukraine.
До зустрічі в 2022 році!

Copied!